Yenilikçi & Ekonomik: Wisenet Q Serisi

Wisenet Q serisi

Yeni Wisenet Q serisi, küçükten orta büyüklüğe kadar olan projeleri güvene almak için ideal, basit ve önemli özellikler sunan uygun maliyetli bir ürün yelpazesidir.

Sektörde yeni standartları belirleyen 2MP ve 4MP seçenekleri bulunan mevcut 24 kameradan oluşan rekabetçi bir yelpazede yenilikçi özelliklerle donatılmıştır.

Wisenet Q Serisi Model Listesi
DIŞ ORTAM TİPİ KUBBE TİPİ ANTİ VANDAL KUBBE TİPİ
Sabit Lens Ayarlı Lens Sabit Lens Ayarlı Lens Sabit Lens Ayarlı Lens
4MP QNO-7010R QNO-7020R QNO-7030R QNO-7080R QND-7010R QND-7020R QND-7030R QND-7080R QNV-7010R QNV-7020R QNV-7030R QNV-7080R
2MP QNO-6010R QNO-6020R QNO-6030R QNO-6070R QND-6010R QND-6020R QND-6030R QND-6070R QNV-6010R QNV-6020R QNV-6030R QNV-6070R

Ürünleri incelemek için: elektronik-guvenlik.com

Wisenet Q serisi, keskin ve net görüntü kalitesi sunmanın yanı sıra perakende, bankacılık, ofisler ve ulaştırma ve daha fazlası gibi birden çok uygulamayı kapsayan geniş bir iç mekan ve dış mekan Bullet/Dome/Vandal kameralar yelpazesini sunuyor.

Wisenet_Q, Hanwha Techwin, Vimeo,  Wisenet Q SerisiSecuriturk

WiseStream H.265 ile geliştirilen bant genişliği verimliliği

Wisenet Q serisi kameranın yayın akışı performansı, WiseStream adı verilen gelişmiş bir sıkıştırma teknolojisi uygulanarak büyük ölçüde geliştirildi. WiseStream dinamik teknolojiyi kullanarak, bant genişliğini %50 azaltabilir ve yüksek verimli video kodlama (H.265) ile birleştirildiğinde, bant genişliği etkinliği şu andaki H.264 teknolojisiyle karşılaştırıldığında %75’e kadar artırılabilir.

Odak düzeltme

Tüm Wisenet Q serisi, bir görüntünün ne zaman odak dışı olduğunu belirlemeye yardım eden ve etkinliği de önemli ölçüde artıran odak düzeltmeyi desteklemektedir. Kullanıcı aynı zamanda ağ üzerinden optimum odağı uzaktan ayarlayabilir (4MP Değişken odaklı ürün) ve böylece kameranın kurulum/optimizasyon süresini azaltabilir.

Odak Tespiti

Alarm Çıkışı

Odak Kontolü

 

Lens seçenekleri

Wisenet Q serisinin  2.8mm-6.0mm sabit lenslerin yanı sıra 2.8-12mm ayarlı Lenslerle gelen modelleri de var. Daha geniş bir gözetim erişimi istiyorsanız, 2.8 mm lens seçeneğini kullanabilirsiniz ve eğer nesne daha küçük veya kameradan daha uzakta bulunuyorsa 6.0mm seçenek de var.

Dikey şekilli alanları izlemek için koridor modu

Koridorlar, holler, tüneller veya geçitler, geleneksel yatay şekilli videolar gibi dikey şekilli bir ortam bant genişliği ve depolama atığına neden olan gereksiz alan kenarlarına odaklanır. Koridor görünümü, 3 : 4 ve 9 : 16 en-boy oranlı görüntü oluşturulur ve dar konumlarda görüntü kalitesini maksimize eden dikey yönlü bir video elde edilir.

Geleneksel

Koridor Görünümü

   

Lens Bozulma Düzeltmesiyle görüntü bozulmasını en aza indirin

Lens Bozulması tipik olarak videolarda görülür ve kenara yakın düz çizgilerin dışa doğru eğrilmesine neden olur. Wisenet Q serisinde mevcut olan Lens Bozulmasını Düzeltme teknolojisi, görüntülerdeki kusurlar kolaylıkla onarılır.

Bozulan Görüntü

LDC açık

   

Küçük ila orta büyüklükteki uygulamalar için mükemmel

Wisenet Q serisinin yelpazesi küçük, büyük ölçekteki uygulamaların karşılaştığı zorlukları çözebiliyor.
• Küçük, orta büyüklükteki uygulamalara uygun bir çözüm oluşturmak için, Wisenet Q serisini bizim PoE NVR’larımız ile birlikte

kullanarak kurulum maliyetlerinden ve zamandan tasarruf edin.
• Kameraları girişlere/lobilere, park yerlerine, asansörlere, koridorlara, avlulara ve daha fazlasına kurun.

Güvenlik kameralarının bu profesyonel yelpazesi, sizin gereksinimlerinizi karşılayan güvenli bir ortam oluşturmanızı sağlayacaktır.