XNP-6550RH GIT Security Finalisti Oldu

55X Optik zumlu Wisenet XNP-6550RH IR PTZ dome kamera, GIT SECURITY Ödülleri için Video Güvenlik Sistemleri (VSS) kategorisinde finalist olarak seçildi.


XNP-6550RH GIT Security Award Finalisti
Sanayi dernekleri, sistem entegratörleri ve son kullanıcı temsilcilerinden oluşan bir jüri altı ödül kategorisine ürün aday gösterdi. Bunlardan, www.security-award.com adresindeki GIT SECURITY dergisinin okurları 23 Ağustos 2019 tarihine kadar çevrimiçi olarak adaylarını seçebilirler.

Wisenet XNP-6550RH

55X optik zum, rüzgarlı koşullarda titremeyi önleyen görüntüler için hassas sabitleme jiroskop algılayıcısı, karanlıkta 500 metreye kadar HD görüntülerin yakalanması için dahili IR LED’leri ile optik sis düzeltme işlevleri barındıran Wisenet XNP-6550RH ağ kamerası, Çevre koruma ve geniş açık alanların izlenmesi için tasarlanmış PTZ kameralar için yeni standardı belirliyor.

Optik Sis Giderme

Wisenet XNP-6550RH’nin optik sis etkisini azaltma özelliği etkileyicidir. Hanwha Techwin tarafından geliştirilen sis giderme işlevi, kameranın görüntü algılayıcısının önünde daha yüksek bir ışık alanı yakalayan ve sisin etkilerini azaltan bir OLPF (Optik Düşük Geçişli Filtre) filtresi kullanır.

Hanwha Techwin Avrupa Ürün ve Pazarlama Müdürü Uri Guterman, “GIT GÜVENLİK jürisi uzmanlarının, bu kameranın zorlu ortamlardaki güvenlik sistemi gözetlemeleri için sağladığı faydaları takdir etmesinden memnuniyet duyuyoruz” dedi. “Bu adaylık, güvenlik personelinin havaalanları, otoparklar, endüstriyel alanlar, stadyumlar ve şehir merkezleri gibi uzaktan şüpheli faaliyetleri tespit etmesine ve izlemesine yardımcı olacak eksiksiz bir dizi özellik sunma çabalarımızı yineliyor.”

Wisenet XNP-6550RH hakkında daha fazla bilgi edinin veya kamerayı çalışırken görün.