WisenetWave: Sezgisel Video İçerik Yönetim Yazılımı

Hanwha Techwin’in yeni Wisenet WAVE video yönetim yazılımı ile 64 yüksek çözünürlüklü video akışını görüntülemek neredeyse zahmetsizdir.

Wisenet WAVE deneyimini öğrenmek için buraya tıklayın

Hanwha Techwin SSM’i giriş seviyesi kullanıcılarına ücretsiz sunuyordu. Gelişmiş kurumsal seviyedeki VYS (Video Yönetim Sistemi, İngilizcesi: VMS) projeleri için Genetec ve Milestone gibi teknoloji ortaklarıyla entegre oluyor. Wisenet WAVE, basitleştirilmiş kullanıcı deneyimine vurgu yapılarak orta noktadaki projelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere başlatıldı.

Karışık olmayan ve kullanımı kolay

Sezgisel bir ‘sürükleme ve bırakma’ aracı, operatörlerin tek bir ekranda veya video duvarında canlı ve kayıtlı görüntüler için özelleştirilebilir düzenleri ve boyutları görüntülemesini son derece kolaylaştırıyor. Diğer önemli özellikler arasında, fare tıklamasıyla operatörlerin herhangi bir şüpheli etkinliğin detaylarını yakından görmesini sağlamak için yakınlaştırmasını sağlayan bir sanal PTZ ve hareket tanıma ve video analizi desteği kullanıcı tanımlı olaylar oluştuğunda uyarılar oluşturacak şekilde yapılandırılabiliyor . Akıllı, anahtar kelime, takvim ve zaman dilimi arama seçenekleri geniş bir yelpazede, kaydedilen videonun hızlı bir şekilde alınmasını kolaylaştırır.

Esneklik

Wisenet WAVE, kullanıcıların en az donanım gereksinimleri ile video gözetim sistemlerini nasıl ve nerede yönetmek istediklerini seçmelerine olanak tanıyan çok çeşitli seçenekler sunar.

Masaüstü: Wisenet WAVE, Windows, Linux veya Apple / Mac çalıştıran bir kullanıcının masaüstüne kurulabilen bir yazılım olarak sunulmaktadır. 24 ila 64 canlı yüksek tanımlı video akışı, 32 ve 64 bit işletim sistemlerinde yönetilebilir.

Bulut: Dünyanın her yerinden sınırsız sayıda yetkili kullanıcı tarafından uzaktan erişilebilen bulut tabanlı bir hizmet, tüm Wisenet WAVE işlevselliğinden yararlanmak için donanımdan bağımsız, maliyet tasarrufu sağlayan bir yöntem sunar.

Sunucu çözümleri: Wisenet WAVE, web sitemizden indirilebilen, önceden yüklenmiş bir sunucu veya yazılım olarak mevcuttur; bu sayede operatörler, 64 yüksek çözünürlüklü canlı video akışını görüntüleyebilir. Destekleyen web tabanlı bir uygulama, her bir Wisenet WAVE platformunun bağımsız bir sistem olarak veya daha büyük, ölçeklenebilir bir video yönetimi çözümünün bir parçası olarak yönetilmesini sağlar. Uygulama aynı zamanda bir denetim izi, gerçek zamanlı sağlık izleme ve kamera yerine çalışma desteği yanı sıra sunucu sağlığı ve depolama durumu hakkında raporlar sunar.

WiMobil: Mobil bir uygulama, Wisenet fotoğraf makinelerinin yakaladığı tüm olayları ‘yolda’ kullananların görmesini ve yanıt vermesini sağlamak için Wisenet WAVE’in ana işlevlerine akıllı bir cihazdan uzaktan erişme olanağı sağlar.
Wisenet WAVE, kullanıcıların video gözetim sistemlerinden maksimum avantaj elde etmesini kolaylaştırmak ve kolaylaştırmak için özelliklerle donatılmış olsa da, yerinde zamanlarını en aza indirgemek isteyen sistem entegratörleri için de popüler olacak gibi görünüyor. Otomatik keşfetme özelliği sayesinde, bağlı kameralar ve geniş bir yelpazede 3. taraf IP ağ cihazları adreslenebilir ve birkaç dakika içinde kurulabilir.