Wisenet’ten Taşımacılık Sektörü için Yeni Kamera Modelleri

 Hanwha Techwin, Wisenet markasıyla dikey çözümleri üretme konusundaki kararlılığını Taşımacılık sektörüne özel ürettiği ürünlerle göstermeye devam ediyor.

SSM-MTS: Taşımacılık Sektörü için Merkezi İzleme ve Denetim Yazılımı

SSM Taşımacılık sektörüne araç ve yolcular için yerleşik çözüm ile konvansiyonel olanla kıyaslandığında yeni bir yol sunar.

SSM Transportation | Gerçek Zamanlı Takip

Bir araç yollarda olduğunda, araçtaki kayıt cihazları GPS verilerini, 3G veya LTE gibi bir hücresel ağ üzerinden merkezi bir izleme merkezinde SSM MTS sunucusuna güncelleyecektir. Merkezdeki yöneticiler, SSM Konsolunda dijital bir harita kullanarak aracın rotasını izleyebilirler.

SSM Transportation | Otomatik Yedekleme

Bir araç merkezine vardığında, araç üzerindeki kayıt cihazları WiFi üzerinden depodaki ağına bağlanacaktır. SSM Arşivleyici, aynı ağdaki kayıt cihazlarını bulduğunda, otomatik olarak yedekleme prosedürünü başlatır. Görev kesintiye uğramış olsa da, araç bir sonraki seferde veya aynı depoya otomatik olarak geri döndüğünde yedeklemeye devam edilecektir.

SSM Transportation | Uzaktan İzleme

Kaydedici, panik butonu, alarm girişi, GPS ve hatta G-sensörü gibi çeşitli çevre birimlerine sahip olabilir. Bu cihazlardan alınan bilgiler, merkezi izleme merkezi tarafından kontrol edilmesi gereken anormal veya acil durumu belirlemek için kullanılabilir. SSM taşımacılığı, hücresel ağ üzerinden gerçek zamanlı uzaktan izleme ile durumu zamanında ve doğru bir şekilde bilmenin ve yönetmenin etkili bir yoludur.

Yeni Üretilen M12 Konnektör gibi Taşımacalık sektörüne hitap eden bazı ürünler. Daha fazla bilgi için ilgili bağlantılara tıklayınız. 

XNV-6022RM, Taşımacılık Sektörü için Anti Vandal Yassı Tip Ağ Kamerası