Wisenet X Serisi Dünya Lideri

Wisenet X, 2017 Benchmark İnovasyon Ödüllerinde Video Gözetimi Donanım kategorisinin galibi olarak seçildi.

Ödüller, yenilikçi düşünceyi tanımak ve ödüllendirmek ve gelişmiş güvenlik çözümleri aracılığıyla faydalar dağıtmak üzere tasarlanmıştır. Bunlar, elektronik güvenlik endüstrisi için “Hangi” dergisi olarak yaygın olarak kabul edilen, Benchmark Magazine tarafından yönetilmektedir.

Bir Benchmark test ekibi ve güvenlik endüstrisinden bağımsız bir panel, Wisenet X’in Video Gözetim Donanımı kategorisinin birincisi olarak sert rekabete karşı durduğu dokuz teknoloji alanında değerlendirildi.

Yeni bir standart tanımlamak

Hanwha Genel Müdürü Bob (HY) Hwang Ph.D., “Bu yılın başında Wisenet X kamera serisini başlattığımızda, IP ağ video gözetim kameraları için yeni bir standart belirleme taahhüdümüze de inandığımıza inandık” dedi. Techwin Avrupa. “Son derece yetenekli mühendislerimiz ve ürün yönetimi ekibi tarafından geliştirilen yenilikçi teknolojiden mutluluk duyuyoruz ve Wisenet X kameramızın bu yüksek profilli prestijli ödülünü almasını sağladık.”

Dünyanın en iyi 150dB Geniş Dinamik Aralık (WDR) teknolojisi ve dünyanın en iyi motorlu varifokal F0.94 düşük ışık lensi ile donatılmış olan Wisenet X kameralar, şimdiye kadar tam bir fotoğraf makinesi aralığına dahil edilmiş en güçlü DSP çipset seti ile süperşarj edilir. Bu özellikler birlikte, ortam veya günün saatine bakılmaksızın ve IR LED’leri veya tamamlayıcı aydınlatmaya gerek kalmadan mükemmel kalitede renkli görüntüler elde edilmesini sağlar.

Birçok Wisenet X kameraya ve kubbe içine yerleştirilmiş 150dB Geniş Dinamik Aralık (WDR) teknolojisi, güçlü kontrast aydınlatma koşulları olduğunda bile net, keskin görüntüler elde etmenizi sağlar. Standart bir WDR görüntüsü normalde farklı pozlamalarla 2 kareyi oluşturarak yakalanır. Wisenet X 150dB WDR, daha doğal bir görüntü oluşturmak için 4 çerçeve kullanır ve standart WDR’nın zayıflığı olan görüntü bulanıklığı sorununu ortadan kaldırır.

Videonun daha hızlı işlenmesi

Tamamen yeni bir mimari ile Wisenet X yongaseti eski nesil yonga setlerine göre üç kat daha hızlı çalışır. Bu, videoya daha hızlı bir şekilde işlenmenin yanı sıra, kameralar üzerinde standart olarak önceden yüklenmiş uzman analizleri de sunar. Bu sayım, sayım ve gerçek satışlar arasındaki mağaza verimliliğini ölçme fırsatı sunan sayım yapan kişileri ve ayrıca kasadaki müşteri akışının zirve noktalarını belirlemek için en yoğun gün, saat ve mevsimi ve kuyruk yönetimini tanımlar. Isı haritalaması, müşteri içi mağaza davranışıyla ilgili doğru ve gerçek zamanlı bilgiler sağlar. Bunu, bir mağaza içinde, kalma süreleri ve ürün yerleşimi kararlarına yardımcı olması için düşük etkinlik gösterebilecek bir mağaza alanı da dahil olmak üzere müşteri satın alma modellerini göstermek için sıcak noktalar görüntüleyerek yapar.

Wisenet X yongasetinin işlemci gücü, akıllı telefonlarımızda Apps’ı kullandığımız gibi, aynı anda birden fazla üçüncü taraf analitik uygulamalarını çalıştırma fırsatı da sunuyor. Bunlar, güvenlik görevlilerine, bilinen suçluları hızla tespit etmesine yardımcı olmak için yüz tanımayı ve yükleme alanları gibi hassas bölgelere araç erişimini kontrol etmek ve otopark alanlarını yönetmek için ANPR’yi (plaka tanıma) içerir. Bu, yetkili bir araç plakası tanındığında olay bildirimleri oluşturur ve bunlar, engellerin açılması / kapatılması gibi erişim denetim işlemlerinin tetiklenmesinin yanı sıra etkinlik raporlarını ve anlık görüntüleri e-posta, FTP veya SMS yoluyla göndermek üzere yapılandırılabilir.

Ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi için: wisenet-x.com veya elektronik-guvenlik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.