Wisenet X Kameralara ” BÜYÜK ÖDÜL”

*Wisenet X kameralara entegre edilen yüksek performanslı yonga seti, 28 Kasım’da Kore’de gerçekleştirilen Yüksek Teknoloji Güvenlik Endüstrisi Ürünü ve Teknolojisi Ödülleri 2017’de Büyük Ödülü kazandı.

2015 yılında kurulan Yüksek Teknoloji Güvenliği Endüstrisi Ürün ve Teknoloji Ödülleri, üstün teknolojinin sürekli geliştirilmesi yoluyla daha güvenli bir toplum oluşturulmasına katkıda bulunan seçkin ürünleri ve teknolojileri tanımak için tasarlandı. Ödüller, Ticaret, Endüstri ve Enerji Bakanlığı (MOTIE), İçişleri Bakanlığı ve Güvenlik Bakanlığı (MOIS) ve Savunma Edinimi Programı İdaresi (DAPA) dahil olmak üzere 15 devlet kurum ve kuruluşunun sponsorluğunda gerçekleştirildi.

Bob (H.Y.)( Managing Director, Hanwha Techwin Europe) “Wisenet X kamera serisinin böylesine önemli ve yüksek profilli bir ödül kazanmasından memnunuz, “dedi.  “Wisenet X kameraların tüm dünyada  yeni bir standart belirlediği biliniyor. Bu ödülün yanı sıra, Wisenet X’in İngiltere’nin Benchmark İnovasyon Ödülleri 2017’de Video Gözetim Donanım kategorisinin galibi olarak seçildiğini de hatırlatalım.

“Wisenet X kameraların geliştirilmesi; müşterilerimizi yakından dinleyip geleceğin yanı sıra günümüz ihtiyaçlarını da karşılayarak ” WE MOVE (Güvenle İlerliyoruz)” ilkesini yansıtmaktadır. Suçluları caydırmak ve saptamakla kalmanın yanı sıra, son kullanıcıların, normalde standart yüksek çözünürlüklü kameralarla yapmayı umduklarından video gözetleme kameralarından çok daha fazlasını elde etmek istediklerini anlıyoruz. Örneğin perakende sektörü, video analitiği sayesinde müşteri deneyimini iyileştirme fırsatlarını belirlemelerine yardımcı olmak için giderek daha çok video gözetim kamerası arıyor. Sonuç olarak, Wisenet X açık platform kameraları, bazıları Hanwha Techwin’e özgü yenilikçi ve gerçek yaşam pratik özellikleri ile dolmuştur. ”

Tüm yeni mimari ile Wisenet X yonga seti eski nesil yonga setlerine göre üç kat daha hızlı çalışır. Bu, standart olarak kameralarda önceden yüklenmiş olan uzman analitiklerin yanı sıra videonun çok daha hızlı işlenmesini sağlar. Wisenet X kameralar ayrıca 150dB dünyanın en iyi  Geniş Dinamik Aralık (WDR) teknolojisi ve F0.94 dünyanın en iyi motorize değişken odaklı  düşük ışık lensi ile donatılmıştır. Bu özellikler birlikte, çevreye veya günün saatine bakılmaksızın ve IR LED’leri veya tamamlayıcı aydınlatma gereksinimi duymadan çekilen üstün kaliteli renkli görüntülerin oluşturulmasını sağlar. Seçilen modellerde gelişmiş görüntü sabitleme için Jiroskopik sensörler bulunur.

*Yazı https://www.hanwha-security.eu adresinden Türkçeye çevrilmiştir