Wisenet Wave: Kolay Video Yönetim Sistemi

Hanwha Techwin tarafından geliştirilen Wisenet Wave video yönetim sistemi 2017 aralık ayından itibaren satışa sunulacaktır. Wisenet WAVE, inanılmaz derecede kullanımı kolay kullanıcı arabirimi, sağlam, güvenilir ve hızlı yanıt özellikleri sunan Hanwha’nın Video Yönetim Sistemi’dir.

Sıkça Sorulan Sorular

Wisenet Wave Nedir?

Wisenet WAVE, inanılmaz derecede kullanımı kolay kullanıcı arabirimi, sağlam, güvenilir ve hızlı yanıt özellikleri sunan Hanwha’nın Video Yönetim Sistemi’dir.

Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

Wisenet WAVE 2017 Aralık ayından itibaren piyasaya sürülecektir. Hanwha ekipleri Wisenet WAVE deneyiminizi hazırlamak için gayretle çalışmaktadır.

Yazılımın Lisanslama Yapısı Nasıldır?

Wisenet WAVE lisansları; Profesyonel, Kodlayıcı, Video Duvarı ve G / Ç olmak üzere 4 çeşit gelir.

Profesyonel lisans – Video kaydını etkinleştiren lisans. Kaydedilen her kanal profesyonel lisans gerektirir. Kameraların canlı olarak izlenmesi herhangi bir lisansın satın alınmasını gerektirmez. Profesyonel lisanslar tek tek veya toplu olarak satın alınabilir.

Kodlayıcı (Enkoder) lisansı – Bu, kameralar bir kodlayıcı aracılığıyla kayıt yaparken gereklidir. Tek bir Enkoder lisansı, en fazla dört (4) kayıt kanalını etkinleştirebilir. Örneğin, 16 kanal kodlayıcısına bağlı 16 kamera dört (4) Kodlayıcı lisansı gerektirir.

Video Duvar lisansı – Wisenet WAVE’de video duvarı özelliğini etkinleştirir. Video Wall lisansı, tek operatör için en fazla iki (2) monitör çıkışı sağlar. Geniş bir video duvar oluşturmak için birden fazla lisans kullanabilirsiniz.

I / O lisansı – Bir adet desteklenen G / Ç modülünün kontrol edilmesini ve kaydedilmesini sağlar.

Wisenet Wave’in Onvif Desteği Olacak mı?

Evet Wisenet WAVE Onvif uyumlu cihazları da destekleyecek.