Wisenet Ürünleri 5 Yıl Garantili

14 Mart 2017 tarihinde Barselona’da düzenlenen Hanwha Techwin Wisenet konferansına katılan 200’ün üzerindeki katılımcı Genel Müdür Dr. Bob (H.Y.) Hwang’ın Hanwha Techwin STEP Ortakları için genişletilmiş garanti desteğinin sunulacağı duyurusunu dinlediler.

Anında etkiyle Gümüş, Altın ve Elmas düzey STEP Ortakları, 3 yıl olarak kalacak olan yakınlaştırma/odaklama işlevi, pan/tilt motor düzenekleri, kayar bilezikler ve HDD’lerin garantisi hariç tüm Hanwha Techwin IP kameraları ve NVR’larının parçalarını ve işçiliğini kapsayan yeni bir 5 yıllık Garanti Programından yararlanacaklar.

Bu garantiyi SECURITURK aracılığıyla elde edebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için securiturk.com veya elektronik-guvenlik.com

Yeni Wisenet X

Yeni Wisenet X serisi, H.265 aktarımla, 2 ve 5 megaiksellik 26 yeni kamerayı piyasaya sürüyor. Bu kameralar şimdiye bir tam kamera yelpazesine entegre edilmiş olan en güçlü chipsetle süper güçlendirilmiştir. Hanwha Techwin ekibi, Wisenet X kameralardaki tamamen yeni mimariye sahip chipsetin sektörde lider video performansını nasıl sağaldığını gösterdiler ve katılımcılara kendilerinin ve müşterilerinin şunları da kapsayan uzun bir listeye sahip özelliklerden nasıl yararlanabilecekleri gösterildi:

  • Dünyanın bulanıklaşma yapmayan en iyi WDR’
  • Üstün düşük ışık performansı
  • WiseStream II bant genişliği gereksinimlerini %99’a kadar düşürüyor
  • Çok büyük 512 GB’lık yerleşik bellek sunan çift SD yuvası
  • Rüzgar veya titreşimlerle mücadele etmek için daha hassas sabitleme sağlayan “gyro” sensörler
  • Silah atışları, patlamalar, çığlıklar ve kırılan cam gibi kritik sesleri tanıyan ses analizi.

“Rakipsiz görüntü kalitesi, etkin ağ iletimi ve gelişmiş kullanıcı rahatlığıyla Wisenet X’in IP ağ videolu gözetim kameraları için yeni bir standardı belirleyeceğine inanıyoruz,” diyor Dr. Bob (H.Y.) Hwang, “Yakında lanse edilen Wisenet P (premium) 4K yelpazesi ve özellik zengini Wisenet Q kameralarla Wisenet X serisi müşterilerimize ve iş Ortaklarımıza her tür kameralı güvenlik projesi için başarıyla rekabet edebilmelerini sağlayacak olan mükemmel bir ürün yelpazesi sunuyor.” *

European Conference 2017 from Hanwha Techwin Europe on Vimeo.

*https://www.hanwha-security.eu sitesinden alınmıştır.