Samsung Güvenlik Şimdi Wisenet

Hanwha Grubu’nun Samsung’dan güvenlik bölümünü satın almasının ardından Samsung Güvenlik ürünleri şimdi Wisenet markasıyla piyasaya sunuluyor. Buna ilişkin Hanwha Techwin Avrupa Genel Müdürü Bob Hwang’ın açıklamasını yayınlıyoruz.

Hanwha Techwin tarafından yapılan açıklamadır:

Anımsayacağınız üzere Hanwha Grubu Samsung Techwin’i satın aldığında adımızı Hanwha Techwin olarak değiştirceğimize söz vermiştik. Aynı zamanda “iş yapma biçimimizin aynı kalacağı” konusunda güvence vererek kapsamlı pazarlama faaliyetleriyle bu geçişi desteklemeyi de taahhüt etmiştik.  Bu sözümüzü tuttuğumuzu bildirmekten memnunum. Şirketimizin marka adının değişmesi ve aynı zamanda birçok ürünümüzde Wisenet adının kullanılmaya başlanması, işimize veya ortaklarımıza hiçbir zarar vermeden başarıyla gerçekleştirildi.

 

Marka ismini değiştirme sürecini tamamlamak için Ocak 2018’den itibaren bizim Q serisi kameralarımız Wisenet adıyla pazara sunulacaktır.  Bu bizim yakında Wisenet P, X ve HD+ kamera serimizin markasını değiştirmemizden de belli olmaktadır.

Pazarlama iletişimlerimizin önümüzdeki yılda da “Samsung Security şimdi WISENET” ifadesini taşıyacağı konusunda müşterilerimizi temin ederiz. Bu, ürünlerimizde önceki markayı görmeye alışmış olan kurulumcular ve sistem entegratörleri arasında da marka geçişine yardım edecektir.

Sizin yüksek performanslı, uçtan uca kameralı güvenlik çözümlerinin tek kaynağı olması konusunda güvenebileceğiniz bir markayı kurmaya devam ediyoruz. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen Hanwha Techwin Hesap Yöneticiniz ile irtibata geçmekten çekinmeyin.

Süregelen desteğiniz için teşekkür ederiz.

Bob (HY) Hwang (Doktora)

Genel müdür

Hanwha Techwin Avrupa