Hanwha Techwin, Milestone’un Plantin İş Ortağı


Milestone ve Hanwha Techwin gibi önde gelen üreticiler arasında yüksek düzeyde işbirliğini resmileştiren Milestone Technology Partner Programı, zengin bir dizi avantaj ve iyi tanımlanmış gereksinimlerle birlikte geliyor. ‘Platin’ en yüksek olmak üzere üç seviyeli programın temel amacı, karşılıklı son kullanıcı istemcilerinin video gözetim sistemlerinden maksimum değer elde edebilmelerini sağlamaktır.

Hanwha Techwin Avrupa Ürün ve Pazarlama Müdürü Uri Guterman, “Milestone tarafından bu şekilde kabul edilmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi. “Platin İş Ortağı akreditasyonu, sistem kurulumcuları ve son kullanıcılara uygulaması kolay ve kullanımı kolay entegre video izleme çözümleri sağlamada yardımcı olmak için Milestone gibi Video Yönetim Yazılımı (VMS) geliştiricileri ile işbirliği yapma yeteneğimizi yansıtıyor.”

“Milestone’un Video Yönetim Sistemi’nin varolan ve aynı zamanda Wisenet kameralarının gelecek nesillerini destekleyebilmesi, diğer üçüncü taraf üreticiler tarafından üretilen cihaz ve sistemlerin yanı sıra uzman analitik uygulamalarla entegre edilebileceği ve izlenebileceği anlamına geliyor.”