Hanwha Techwin Benchmark Innovation Awards 2018’de İş Zekası Ödülü Aldı

Hanwha Techwin ve analitik uzmanları A.I Tech tarafından ortaklaşa geliştirilen Wisenet Biyometrik ve Perakende Çözümlerinin merkezinde yer alan teknoloji, Benchmark Innovation Awards 2018’de İş Zekası kategorisini kazandı.

Ödüller, yenilikçi düşünmeyi ve gelişmiş güvenlik çözümleri aracılığıyla faydaların dağıtımını tanımak ve ödüllendirmek için tasarlanmıştır. Elektronik güvenlik endüstrisi için yaygın olarak “hangi” dergisi olarak kabul edilen aylık yayın olan Benchmark Magazine tarafından yönetiliyor.

Wisenet Biyometrik & Perakende çözümü, Benchmark test ekibi ve güvenlik endüstrisinden bağımsız bir panel tarafından sert rekabetle finale gelen diğer 10 teknoloji ürünüyle birlikte AI-Tech video analitiği ürünleri ve çözümleri iş zekası kategorisinde değerlendirildi. Sonuç olarak Benchmark Innovation Awards 2018’de İş Zekası kategorisini kazandı.

Kutudan çıktığında kullanıma hazır olarak sunulan Wisenet Biyometrik ve Perakende çözümleri, küçük perakende zincirlerinin yanı sıra marketler, dolum istasyonları ve benzin istasyonları gibi küçük tesislerin işi yönetmede yardımcı olarak kullanabileceği ürünlerdir.

Hanwha Techwin Avrupa Genel Müdürü Bob (H.Y.) Hwang Ph.D., “A.I. Tech’in yenilikçi video çözümeleme teknolojisi, bu yüksek profilli ve prestijli ödül ile tanımlanmasından son derece mutluyuz. Ayrıca bu ödül, A.I. gibi uzman uygulama geliştiricileriyle yakın ortaklık içinde çalışma stratejimizi haklı çıkarmaktadır. A.I.Tech çözümleme sistemleri gibi ürünler, yüksek performanslı Wisenet açık platformlu kameralarımızdan faydalanan yeni ve yenilikçi çözümler geliştirmek için verdiğimiz sözleri yerine getirmek için idealdir. ”