Hanwha Techwin’in Wisenet X serisi kameraları 2017 yılının En İyi Ürünü

Hanwha Techwin’in Wisenet X serisi kameraları 2017 yılının En İyi Ürünü ADI Küresel Dağıtım ödülünü kazandı.

Bu ödül Hanwha Techwin Europe’un Genel Müdürü Dr. Bob Hwang’a, 11 Mayıs 2017 tarihinde Utrecht’te gerçekleşen ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan temsilcilerin katıldığı ADI tedarikçi sempozyumu sırasında sunuldu.

ADI-Awards-01 HT

“Biz Wisenet X serisinin IP kameralar için yeni standardı belirlediğine inanıyoruz ve diğer marka kameralardan zorlu rekabetine rağmen Avrupanın en büyük kameralı güvenlik çözümleri distribütörü ADI Global Distribution tarafından bu prestijli ödüle layık görülmüş olmasından dolayı son derece memnunuz,” diyen Dr. Bob (H.Y.) Hwang açıklıyor: “Uzun bir listesi yapılabilecek yenilikçi ve pratik özelliklerle donatılan Wisenet X kameraları ve dome’ları şimdiye kadar tüm bir kamera yelpazesine entegre edilmiş olan en güçlü chipsetten süper güç almaktadır. Bu tamamen yeni chipset daha hızlı video işlemeye ve yerleşik uygulamalara olanak sağlıyor ve böylelikle kullanıcıların normalde beklediklerinin ötesine geçerek kendi kameralı güvenlik çözümlerinden daha fazlasını elde etmelerine olanak sağlıyor.

Wisenet X 2MP veya 5MP kameraları ve dome’ları, topluca küçük ofisler ve dükkanlar için uygun maliyetli seçenekler ve yüksek güvenlik ve misyon kritik ticari uygulamalar için ultra yüksek performanslı çözümler sağlamak için tasarlanmış olarak Hanwha Techwin’in üstün özellikli kamera yelpazesinin temelidir. Yelpazeye aynı zamanda üstün kaliteli 4K (12MP) görüntüler sunan Wisenet P kameralar yelpazesinin en iyi ürünleri, özellik engini 2MP veya 4MP görüntüler sunan başlangıç düzeyi Wisenet Q ağ kameraları ve kablaj altyapısını yükseltmeye gerek olmadan 1080p Full HD görüntüler sunan Wisenet HD+ analog kameralar dahildir.

Ayrıntılı bilgi için: elektronik-guvenlik.com veya securiturk.com adresini ziyaret edebilirsiniz.